Poznaj naszych ekspertów

Prelegenci

Agnieszka Szajkowska

Prawniczka, od 2006 roku zajmująca się zamówieniami publicznymi. Wdrażała i usprawniała procesy zakupowe w wielu instytucjach. Prowadziła tysiące postępowań o udzielenie zamówień publicznych.

Katarzyna Woźniak

Dyrektor Biura Zamówień Publicznych w Urzędzie Miasta Poznania. Magister prawa, wykładowca akademicki i szkoleniowiec w dziedzinie zamówień publicznych, biegły sądowy przy Sądzie Okręgowym w Poznaniu. Z zamówieniami publicznymi związana blisko 20 lat. Posiada doświadczenie w pracy na rzecz dużych podmiotów zamawiających oraz reprezentacji stron przed  Krajową Izbą Odwoławczą. Prywatnie szczęśliwa mama trójki dzieci.

dr Norbert GILL

Doktor nauk prawnych oraz doktor nauk humanistycznych. Wykonuję zawód radcy prawnego i nauczyciela akademickiego. Specjalizuje się w zamówieniach publicznych, świadcząc pomoc prawną na rzecz podmiotów publicznych oraz podmiotów prywatnych, począwszy od międzynarodowych korporacji, a skończywszy na przedsiębiorcach.

Kinga Ławniczak

Radca Prawny Kinga Ławniczak prowadząca Kancelarię Radcy Prawnego w Poznaniu, praktyk specjalizujący się w zamówieniach publicznych od 1996 roku, szkoleniowiec, biegły, autorka publikacji z zakresu zamówień publicznych, współpracuje z kilkoma ośrodkami szkoleniowymi na terenie całego kraju w tym z Kancelarią Prawną Mediator. Ma praktykę w występowaniu przed KIO, a także w reprezentowaniu w postępowaniu skargowym przed SO. Jako jedyna zaskarżyła ustawę o zamówieniach publicznych do Trybunału Konstytucyjnego.

KOLEJNI PRELEGENCI JUŻ NIEDŁUGO...

Anna OPARA-RAK

Specjalista ds. zarządzania dokumentacją najnowszą, doktor n. hum. z zakresu archiwistyki, biegły sądowy. Wieloletni pracownik Oddziału Nadzoru Archiwalnego w Archiwum Państwowym.

Zygmunt Kopacz

Absolwent Politechniki Poznańskiej Wydział Inżynierii Zarządzania. Doświadczenie zdobywał w Przemyśle stoczniowym. Elektronizacja procesów zakupowych w biznesie od 2009. Elektronizacja zamówień publicznych sektora publicznego od 2012.

Jacek Kamza

Jego pasją zawsze była historia i sport, a skoro historia, to również dokumenty. A gdzie dokumenty to archiwizacja. Od prawie 20 lat archiwista idący za pan brat z rozwojem technologii. Będąc właścicielem firmy rozwijał gamę produktów i usług archiwizacyjnych dla nowej formy dokumentu – dokumentu elektronicznego. Obecnie pracuje w Zarządzie Komunalnych Zasobów Lokalowych w Poznaniu. Specjalizuje się w przekładaniu zasad tradycyjnych procedur archiwizacji na archiwizację dokumentów elektronicznych.

Kamila Mizeracka

Prawnik, ekspert w dziedzinie zamówień publicznych, współautorka komentarza do ustawy Prawo zamówień publicznych, autorka książki o zamówieniach o wartości poniżej 130 tysięcy złotych. Trener, szkoleniowiec, wykładowca. Świadczy usługi doradcze w całym procesie zakupowym i realizacji umowy dla Zamawiających i Wykonawców, reprezentuje Klientów przed Krajową Izbą Odwoławczą. Jest Członkiem Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Zamówień Publicznych.

DARIUSZ KOBA

Członek Rady Zamówień Publicznych Trener i założyciel www.koba-consulting.pl. Prawnik, absolwent Instytutu Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego, Krajowej Szkoły Administracji Publicznej oraz Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji.

Mateusz Bartosiewicz

Doradca ds. Zamówień Publicznych oraz Trener w Open Nexus Sp. z o.o. Wdrożył platformę zakupową w ponad 100 jednostkach podległych pod PZP. Konsultant w zakresie zmian regulaminów zakupowych do 130 tys. zł.

Maciej Gnela

Od 2009 roku prowadzi szkolenia i wykłady z zamówień publicznych dla zamawiających, przy uwzględnieniu praw istotnych dla wykonawców. Odbiorcy jego szkoleń to przedstawiciele Lasów Państwowych, uczelni wyższych, jednostek samorządu terytorialnego (w tym także ze Słowacji), wojska, policji, straży pożarnych, Polskich Parków Narodowych, agencji rządowych, jednostek zdrowia publicznego. Akcydentalnie prowadzi wykłady dla wykonawców różnych branż. Szacunkowo w okresie 2007-2022 – 7400 godzin wykładowych.

Andrzej ŁUKASZEWICZ

Szkoleniowiec i prelegent ogólnopolskich konferencji poświęconych tematyce zamówień publicznych. Członek Polskiego Stowarzyszenia Zamówień Publicznych. Wykładowca studiów podyplomowych: Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu ( Audyt wewnętrzny w jednostkach sektora finansów publicznych, Zamówienia Publiczne ), Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Toruniu, Bydgoszczy ( Zamówienia publiczne oraz Audyt wewnętrzny w jednostkach sektora finansów publicznych, Wycena nieruchomości), Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu – Zamówienia Publiczne.

Organizatorzy

POBIERZ BILET NA POZAP

Możesz być z nami stacjonarnie lub oglądać transmisję z naszego spotkania w formie online.

Zachęcamy do przyjazdu na POZAP i spotkania się z nami na żywo!

Aby wziąć stacjonarny udział w wydarzeniu, należy wykupić bilet.

 

Cena biletu stacjonarnego zawiera:

  • przerwę kawową,
  • obiad.

 

Dodatkowo:

  • parking na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich,
  • sobotnią wycieczkę po Poznaniu z przewodnikiem.

BEZPŁATNIE

ONLINE
  • Dostęp do POZAP online na Twoim komputerze. Zapisz się, aby otrzymać link do transmisji na żywo w dniu wydarzenia.

120,00 ZŁ

cena brutto
NA MIEJSCU
  • Udział stacjonarny na POZAP na Międzynarodowych Targach Poznańskich.
    Panel dodatkowy „Zmiany umów o zamówienia publiczne” oraz losowanie bezpłatnych konsultacji z naszymi prelegentami.
popularne